محصولات آرایشی و بهداشتی فلورمار

معرفی شرکت فلورمار

   خاورمیانه اکنون در مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان مقام اول را داراست و کانون توجه بسیاری از تولیدکنندگان این اقلام در جهان است.

   مواد اولیه محصولات آرایشی بهداشتی فلورمار تولید کشورهای معتبر و صاحب نام در این زمینه از جمله فرانسه و سوئیس می باشد.فلور مار دارای تاییدیه کیفیت برتر از سازمانها و موسسات معتبر بین المللی از جمله FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) و CRB سوئیس(موسسه کنترل کیفیت لوازم آرایشی و بهداشتی) بوده و تولیدات خود را هماهنگ با علوم و تکنولوژی روز دنیا به پیش می برد.کیفیت و بسته بندی فلورمار به حدی است که اکنون به بیش از 24 کشور دنیا از جمله ایران صادر می گردد.

   بنا بر آمار معتبر عمده ترین مصرف کنندگان این محصولات در کشورها ی آمریکایی شمالی و اروپایی قرار دارندو این خود اهمیت انتخاب چنین محصولاتی را آشکار میکند.

   همه تولیدات در راستای استانداردهای اتحادیه اروپاست و بازرسان ریز بین این اتحادیه نظارت مستمری بر نحوه تولید و توزیع آن دارند.به همین علت شرکت به آرای چی چست  درصدد واردات و پخش اقلام فلورمار در ایران برآمده است،چرا که اعتقاد ما بر این است ک:"ایرانی دارای پیشینه فرهنگی کهن در جهان بوده و لیاقت استفاده از بهترین محصولات را دارد.

   این شرکت پله های ترقی را به سرعت طی نموده و در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ گواهی شرایط خوب ساخت(GMP) و پروانه های بهداشتی واردات به شماره 15743 و 2988 از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشورمان شده است.

   شرکت به آرای چی چست بر طبق استانداردهای تعیین شده از سوی شرکت ما در دارای مجهزترین انبار نگهداری اقلام در کشور است.تقریبا در همه نقاط کشور نمایندگی فروش فعال داشته و یافتن اقلام وارداتی این شرکت حتی در اقصی نقاط ایران بسیار ساده می باشد.

   در امر برچسب گذاری کالا مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی است و کادر اداری مجربی در امور اداری ،تبلیغات رسانه ای و روابط عمومی دارد.یکی از اصول پایه شرکت رعایت حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری است چرا که در این بازار ما رقابت می کنیم تا مصرف کننده عزیز ایرانی برنده نهایی باشد.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط محسن فولادی اردکانی   |